BASKALE.NETGOO
BASKALE.NETGOO
BASKALE.NETGOO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BASKALE.NETGOO

BLUE-MOON-HACKERTEAM

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Delphi Derleyicileri Başlığı
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Paz Şub. 20, 2011 12:53 am tarafından byhuysuz

» Modemi hızlandırma
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1C.tesi Şub. 19, 2011 2:17 pm tarafından byhuysuz

» Visual Studio 2010 Yükle Sadece [10mb]
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1C.tesi Şub. 19, 2011 12:16 pm tarafından byhuysuz

» Adobe'nin Bütün Versiyonları İçin Crack
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Salı Şub. 15, 2011 9:25 pm tarafından byhuysuz

» 1st javascript Editor Professional Edition v5.1 | 8.11 Mb
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Salı Şub. 08, 2011 3:35 pm tarafından byhuysuz

» 30 Sn'de [Pc Çökertme + Panzehir]
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Şub. 07, 2011 4:13 pm tarafından byhuysuz

» Java Görsel Eğitim Seti
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 9:32 pm tarafından admin

» Programlamaya Nereden Baslamali?
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 9:30 pm tarafından admin

» C / C++ E-Book Paylaşımı
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 9:29 pm tarafından admin

» C dilinde basit bir mayın tarlası programı
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 9:05 pm tarafından admin

» Delphi 7 Katılımsız Full | 150mb |
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:58 pm tarafından admin

» Delphi 1
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:57 pm tarafından admin

» İnternetle İlgili Doğru Sanılan Efsaneler
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:54 pm tarafından admin

» Tek Tip Şarj Cihazı Dönemi Başlıyor ..
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:53 pm tarafından admin

» Türk mucitten 7 boyutlu sinema
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:52 pm tarafından admin

» Schrödinger’in Kedisi | Hem Ölü Hem Canlı
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:51 pm tarafından admin

» Win Vista Püf Noktaları ve Optimizasyon
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:48 pm tarafından admin

» Bölüm İndex
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:47 pm tarafından admin

» Win 7 Püf Noktaları ve Optimizasyon
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:45 pm tarafından admin

» Win Xp Püf Noktaları ve Optimizasyon
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:44 pm tarafından admin

» Yeni Güvenlik Uygulamalarımız (2010)
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:43 pm tarafından admin

» Önemli Olan Güvenlik İse?
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:42 pm tarafından admin

» Perl ve Python Exploit Bilgisi (Bug-Res)
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:41 pm tarafından admin

» Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:40 pm tarafından admin

» Hacking Interface Kitabı - X-Master
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:38 pm tarafından admin

» Bug Nedir? Nasıl Oluşur/Bulunur? Bug-Res
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:37 pm tarafından admin

» Gerçek Pc Hızlandırma(Uçak Gibi)
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Cuma Ağus. 06, 2010 8:46 pm tarafından admin

» 50 Adet Hack Videosu Türkçe [Videolar]
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Cuma Ağus. 06, 2010 8:45 pm tarafından admin

» İndexinize Bilgisayarınızdan Arka Plan Müziği||Mr.SoLucaN
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Cuma Ağus. 06, 2010 8:44 pm tarafından admin

» Hatırlamadığınız Şifreyi Kırın! 2010
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Cuma Ağus. 06, 2010 8:41 pm tarafından admin

» Adsl Hack - Adsl Hackleme - Adls Hack 2010
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Cuma Ağus. 06, 2010 8:01 pm tarafından admin

» 2009 Full Anti-Virus Programları
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Cuma Ağus. 06, 2010 7:58 pm tarafından admin

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res

YazarMesaj
admin
spyajan
spyajan
admin

Aktiflik :
Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Right_bar_bleue

Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Empty
MesajKonu: Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res    Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res  Icon_minitime1Ptsi Ağus. 09, 2010 8:40 pm

Selamun Aleyküm Arkadaşlar,
Bu Dökümanımızda Sizlere Bir Web Sitesine Sızdığımızda Neler Yapılabileceğiniz Gösterdim.

Dökümanımız Hem Görsel Hemde Uygulamaları Bir Şekilde Adım Adım İlerleyecek.
Hedef Sitemiz Bir İsrail Sitesi.
Site : http://www.oferavnir.co.il
Şimdi Siteyi Biraz Tarayalım. Sitemiz PHP Bir Site Bunu Adres Çubuğuna Bakarak Anlayabiliriz.
(Sitenin Açığını Bulma? Konusunda’da Anlatmıştım Bakabilirsiniz)
http://www.oferavnir.co.il/index.php Yazıyor Demekki PHP İle Kodlanmış. ve Linux Serverde Olduğunu Hemen Anlıyoruz.
Sitemizde Id’ler Var. "index.php?page=model&id=236" Demekki Bir SQL Açığı Denenebilir.
http://www.oferavnir.co.il/index.php?page=model&id=236’a Site Bize Beklediğimiz Hatayı Veriyor.
Bu Açıktan Yürüyelim ve Sitedeki SQL Açığını Kullanarak Neler Elde Edebileceğimizi Görelim.
UYARI: Aşağıdaki Videoyu İzleyip Dökümana Öyle Devam Ediniz...
------------------------------------------------
Açığın Tesbiti ve Açık Sayesinde Sisteme Giriş
Video Download
Gördüğünüz Gibi Açığı Bulduk ve Sisteme Giriş Yaptık.
Şimdi Girdiğimiz Sistemde Neler Yapabiliriz.
*) Siteye Ait Bütün Bilgileri Elde Edebiliriz.
*) Site Üyelerine Ait Bütün Bilgileri Elde Edebiliriz.
Daha Bir Çok Şey Yapılabilir, Ancak Bize Şimdilik Bu İkisi Yeterli.
Ozaman Bilgileri Bi Alalım Bakalım İşimize Yarar Neler Var ve Neler Elde Edeceğiz.
UYARI: Aşağıdaki Videoyu İzleyip Dökümana Öyle Devam Ediniz...
Siteye Ait Bilgiler ve Üyelere Ait Bilgiler
Video DownloadBR
Dökümana Başladığımızda Elimizde Sadece Site Adresi Vardı. Oysa Şuanda Geldiğimiz Seviyede Elimizde Yüzlerce Bilgi Var.

Şimdi Bu Bilgileri İnceleyelim Biraz.
Videoda İzlediniz; Elimize Neler Geçti.
"Site ve Site Üyelerine Ait Kullanıcı Adları, Md5’ler, Mail/Msn Adresleri, Üyelere Ait Siteler" vs...
Olaya Sadece Web Hack Olarak Bakıp, Yada Bir İndex Atıp Çıkmak Olarak Bakanlar, Sadece Kendini Kandırırlar. Bir Web Sitesine Giripde Ne var Ne Yok Almazsam Ben O İşe Başarılı Bir İş Demem.

Şahsen Ben Toplu Operasyonlar Haricinde Girdiğim Tek Sitelerde Ne var Ne Yok Alır Öyle Çıkarım.
Biz Azla Yetinmeyip Çoğu Almak İsteyenlerdeniz.
Şimdi Bir Kullanıcı Üzerinde Bazı Testler Yapalım.
UYARI: Aşağıdaki Videoyu İzleyip Dökümana Öyle Devam Ediniz.

Üyelerin Hesaplarını Ele Geçirmek.
Video DownloadBR
Video’da Gördüğünüz Gibi. Siteye Üye Olanlarında Bilgilerine Bu Şekilde ulaşmamız Mümkün Oluyor.

Bir Web Sitesinden Daha Fazla Nerelere Gidilebilir.
*) Site Hacklenir
*) Server Hacklenir
*) Site Üyeleri Hacklenir
*) Serverdeki Diğer Site Üyeleri Hacklenir
*) Üyelere Ait Siteler Hacklenir
*) Üyelere Ait Mail/MSN Hesapları Hacklenir
*) Domainler Hacklenir
Kısacası Sonu Gelmeyen Bir Hack Fulyasına Doğru Gidilir.
Bu Dökümanda Şunuda Öğrendik, Bir Siteye Üye Olacağımız Zaman Asla Özel ve Önemli Maillerimizi Vermiyoruz,

Özel Hesaplarımızda Kullandığımız Şifreleri Kullanmıyoruz. Dökümanımız Hem Hack Hemde Güvenlik Alanlarında Faydalı Olur İnşAllah.
İlerleyen Günlerde Mail Hack, Web Hack ve Domain Hack Üçgeninide Benzer Bir Şekilde Anlatacam.

Şimdilik Bu Dökümanımız Bitmiştir. Aslında Daha İleriside Mevcut Ancak Birden Yüklenmek Olmaz.

Adım Adım, Madde Madde Gideceğiz.

NOT: Arkadaşlar Yazıları Evde Kendi Bilgisayarımdan Hazırlamıştım. Videoları İnterney Cafeden Çektim. Malum Cafelerde İStediğiniz Verimi Alamayabilirsiniz. Eksiklikler ve Hatalar Olmuştur. İdare Edin Smile
https://baskale.yetkin-forum.com

Sonu Olmayan Bir Hack Dökümanı Bug-Res
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-